Andre Frolovi värav tõi Paidele 3:2 võidu.Foto: Alar Truu
13. aprill 2018, 21:35

THRILLER! Paide teenis meistriliigas teise võidu järjest, Kalevi seis muutub üha nukramaks

Eesti jalgpalli kõrgliigas alistas Paide Linnameeskond võõral väljakul 3:2 Tallinna Kalevi. Kohtumise kõik viis väravat löödi teisel poolajal.

Paide läks 48. minutil Kristofer Pihti väravast juhtima, kuid 63. minutiks oli Kalev juba 2:1 ees (väravad Takuya Matsunagalt ja Andre Järvalt). Paide võitles lõpuni ja 87. minutil suutis Martin Kase seisu viigistada. Võidu tõi kapteni Andre Frolovi penalti kohtumise esimesel üleminutil.

Esimesed kuus matši võiduta püsinud Paide on viimasest kahest mängust teeninud kuus punkti ja asub nüüd tabelis kuuendal real. Kalev jääb Paidest maha kahe punktiga ja on seitsmes.