Ragnar Klavan.Foto: Robin Parker / PA Images / Scanpix
15. aprill 2018, 00:13

NII SEE JUHTUS | Sport 14.04: Klavan pääses platsile ning Liverpool võitis (2)

Sportlik nädalavahetus on alanud! Juba hommikul toimus vormel-1 Hiina GP kvalifikatsioon, kus domineerisid Ferrarid. Pärast seda kulges päev jalgpallilainel: Tallinna derbis, kus nähti ka punast, väljus võitjana Levadia. Inglismaal jooksis aga taas platsile Ragnar Klavan, kes aitas Liverpoolil alistada Bournemouth.
00:11

Sellega tänaseks lõpetame, head ööd!

00:10

23:51

Janustele vutifännidele infoks nii palju, et City tõepoolest võitis Tottenhami 3:1.

23:50

23:22

Tõepoolest, matemaatika on vahel keeruline. Ennatlikult oleme rääkinud City tiitlitähistamisest, kuid tegelikkuses see täna veel võimalik pole.

Hetkel Tottenhami vastu 3:1 juhtiva City edumaa Unitedi ees on pärast tänast siis suure tõenäosusega 16 punkti, kuid Unitedil on jäänud pidada veel kuus mängu ehk maksimaalsed 18 punkti.

Loomulikult võime homme rääkida juba teist juttu, kui United otsustab West Bromi vastu kaotada, kuid see on kõik juba homne teema.

23:17

22:44
VÕRKPALL

22:17

Tundub, et City saab täna tähistama hakata, sest pooletunnise mängu järel juhitakse Tottenhami vastu juba 2:0. Väravad on tulnud Gabriel Jesuselt ning Ilkay Gundoganilt (penaltist). Aga, samamoodi oldi 2:0 ees ju ka Unitedi vastu ...

21:24

21:18

Meie mees saab ka tähistada, sest Roberto Firmino lööb 90. minutil 3:0.

21:11

Meie Raku saab ka omad minutid kirja. 83. minutil vahetab Klavan välja Dejan Lovreni.

21:01
SALAHI VÄRAV
20:59

AMETLIK! Mo Salah lööb oma tänavuse hooaja 40 värava ja Liverpool asub 2:0 juhtima!