Doping

Venemaa medalimasin tegi laimu levitanud sakslastele kohtus tuule alla (5)

Toimetas Kaarel Täll, 14. aprill 2018, 14:31
Mihalina Lõsova (paremal) ja Vladimir Putin. TASS / Scanpix
Venemaa parasportlane Mihalina Lõsova luges Saksamaa ajalehest Bild, et ta on „venelane, kes kasutab dopingut“ ja kaebas kirjatsurad kohtusse.

„Paraolümpia skandaal! Venemaa sportlane, kes tarvitab dopingut, võib sõita Pyeongchangi“ seisis aasta alguses Bildis avaldatud artikli pealkirjas. Ajendiks oli kurikuulus McLareni raport, kus figureeris ka Lõsova nimi.

Lõpuks sai suusataja loa Pyeongchangis võistelda ja tänaseks on ta kuuekordne paraolümpiamängude kuldmedalist. Lõuna-Koreas võitis ta laskesuusatamise 6 ja 12,5 km distantsid. 26aastane Lõsova on ka kümnekordne maailmameister.

Mihalina Lõsova.  TASS / Scanpix

Enne kohtusse pöördumist palus Lõsova ajalehel artikli kustutada, kuid tema soovi ei täidetud. Venelanna viitas faktile, et ta pole mitte kunagi andnud ühtegi positiivset dopinguproovi.

Hamburgi kohus võttis asja arutlusele ja leidis, et ajaleht levitas sportlase kohta laimu.

5 KOMMENTAARI

h
henry 24. veebruar 2019, 19:11
What a fantastic post!This is so chock full of useful information. I can't wait to dig deep and start utilizing the resources you have given me. Thanks again for sharing https://www.apexskins.net/outfits/
a
ankit 20. aprill 2018, 14:32
There is no other way if you not download this web application then simply you can not done your work https://foxdownload.org because without browser you can not directly connect with the search engine.
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee