Välkusid punased kaardid

Trans naaseb Tartust mõru viigiga, Kalju tümitas Viljandit

Toimetas Kaarel Täll, 14. aprill 2018, 14:57
Tammeka fänniarmee mullu toimunud karikafinaalis. Alar Truu
Jalgpalli Eesti meistriliiga kaheksandas mänguvoorus teenis võidulisa Nõmme Kalju. Tartu Tammeka ja Narva Transi põnev lahing lõppes 1:1 viigiga.

Sepa staadionil peetud tasavägise matši esimese värava lõi Narva ründaja Dmitri Barkov 41. minutil. Külalised jäid lõpu eel ka vähemusse, sest 76. minutil teenis teise kollase kaardi Igor Ovsjannikov. Tartu sai omakorda indu juurde ja Kapsar Pauri 85. minuti tabamus tõi tabloole viiginumbrid

Tammeka teenis viie võidu ja kahe kaotuse kõrvale esimese viigi ning 16 punkti annab neile tabelis neljanda koha. Viiendal real paiknev Trans jääb maha punktiga.

Nõmme Kalju sõitis Viljandisse, kus kohaliku tiimi väravasse löödi mõlemal poolajal kolm palli, tasuks ülikindel 6:0 võit. Kaks väravat kanti Liliu ja Vladimir Avilovi nimele, ühe lisasid Aleksandr Volkov ja 2001. aastal sündinud Alex Matthias Tamm. Tulevik lõpetas mängu vähemuses, sest 67. minutil teenis punase kaardi Alex Roosalu.

Enne kell 16 algavat Flora ja Levadia matši hoiab Kalju tabelis 20 punktiga esikohta, kuid Levadia jääb ühe vähem peetud mängu juures maha kolme punktiga. Tulevik on nelja punktiga kaheksas.