Olivier Giroud.Foto: IAN WALTON / REUTERS / SCANPIX
14. aprill 2018, 16:35

VIDEO | USKUMATU! Chelsea pööras 0:2 kaotusseisu üheksa minutiga võiduks

Londoni Chelsea tuli täna jalgpalli Inglismaa kõrgliigas välja 0:2 kaotusseisust, võites võõral väljakul Southamptonit 3:2. Koduväljakul pallinud Southampton asus kohtumist juhtima 21. minutil Dusan Tadici tabamusest. 60. minutil suurendas Jan Bednarek nende eduseisu juba kaheväravaliseks, kuid vahetult pärast seda sekkus mängu Oliver Giroud, kellel olid teised plaanid. Prantslane lõi oma esimese 70. minutil, realiseerides Marcos Alonso hea söödu. Viis minutit hiljem oli tablool juba viigiseis, sest täpne oli Eden Hazard. Kohtumise võiduvärav sündis aga Giroud' jalast, kes oli täpne 78. minutil. 30aastane ründaja on Premier League's vahetusest sekkudes löönud nüüd 18 väravat. Enamat (24) on suutnud vaid praegu Bournemouthis palliv Jermain Defoe, kes tegi oma Inglismaa kõrgliigadebüüdi 2000. aastal.Viimati 2002. aastal liigas 0:2 kaotusseisu võiduks pööranud Chelsea kindlustas nii oma viiendat positsiooni. Viis vooru enne lõppu on pealinnaklubil koos 60 pun