Rapla mängumehed.Foto: Aldo Luud
14. aprill 2018, 19:49

Rapla alistas play-offi eelvaates Tallinna Kalevi, Saage viidi traumapunkti

Korvpalli Eesti meistriliiga põhiturniiri viimases mängus läksid omavahel vastamisi ka veerandfinaalis teineteisega madistavad Rapla ning Tallinna Kalev/TLÜ. Play-off'i eelvaate võitis Rapla 94:64. Mõlema meeskonna ridades oli täna olulisi puudujaid. Rapla eest jäid kõrvale Gregor Ilves ning Nolan Cressler, Kalev/TLÜ särgis ei näinud Djordje Dzeletovici ning Kaido Saksa. Lisaks vigastas täna ennast Kristo Saage, kes mängult otse traumapunkti viidi. "Eks me kuule nüüd, kuidas temaga on lood," sõnas Kalev/TLÜ loots Gert Kullamäe pärast mängu. Rapla kallutas mängu enda kasuks juba avaveerandil, mis võideti 23:11, poolajaks oli nende edumaa juba 52:30. Võitjate resultatiivseim oli Dominique Hawkins 23 punktiga, kaotajate parimad olid Bamba Fall ning Kayle Locke 15 silmaga.