Mo Salah väravat tähistamas. Foto: Twitter @OptaJoe
14. aprill 2018, 21:20

VIDEO | Salah kirjutas ennast Liverpooli legendide sekka, Klavanilt seitse minutit

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan aitas FC Liverpooli Inglismaa kõrgliigas 3:0 võiduni Bournemouthi üle. Kohtumise avavärav sündis mängu 7. minutil. Bournemouthi väravas seisnud Asmir Begovic suutis küll esiti Sadio Mane pealöögi tõrjuda, kuid teisel katsel sai senegallane oma tahtmise, viies Punased 1:0 juhtima.Liverpooli eduseisu suurendas teise poolaja keskel Mo Salah, kes on tänavu väravavõrku sahistanud nüüd 40 korral. Varasemalt on Punaste särgis selle tähiseni jõudnud Ian Rush ja Roger Hunt. Inglismaa kõrgliigas on egiptlane tänavu skoorinud 30 korral. Sellega jõudis Salah samamoodi uhkesse klubisse, sest enne teda olid sama suutnud vaid seitse meest:  Andy Cole, Alan Shearer, Kevin Phillips, Thierry Henry, Cristiano Ronaldo, Robin van Persie ja Luis Suarez. Klavan sekkus mängu 83. minutil, vahetades välja algkoosseisus alustanud Dejan Lovreni. Kohtumise lõppseisu 3:0 vormistas mängu 90. minutil Roberto Firmino.Liigatabel: