City mängijad on järjekordsest tiitlist vaid võidu kaugusel. Foto: DAVID KLEIN / REUTERS / SCANPIX
15. aprill 2018, 00:08

VIDEO | City lõpetas õuduste nädala võidukalt ning võib tiitli kindlustada juba homme

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas tabeliliider Manchester City võõral väljakul Tottenhami 3:1 ning on meistritiitlist vaid ühe võidu kaugusel.Nädala keskel Meistrite liigast välja langenud City asus Tottenhami vastu Gabriel Jesuse ja Ilkay Gundogani väravatest 2:0 juhtima. Kui vahetult enne poolaega lõi Christian Eriksen ühe tagasi, hakkasid interneti irvhambad ja meemimeistrid juba Pep Guardiola üle nalja viskama.Nimelt mängis City eelmisel nädalavahetusel Manchester Unitedi vastu 2:0 eduseisu, kaotades lõpuks 2:3. Täna siiski nii ei juhtunud ning Raheem Sterlingu 72. minuti tabamus kindlustas neile 3:1 võidu. See tähendab, et viis vooru enne lõppu on nende edumaa lähima jälitaja Unitedi ees on 16 punkti. Seega võib City omale tiitli kindlustada juba järgmisel nädalavahetusel, kui mängitakse Swanseaga. Seda muidugi juhul, kui United ei kaota homme West Bromi vastu, sest vastasel juhul kroonitakse City ise mängu pidamata meistriks. Liigatabel: