Jose Mourinho (vasakul) ei taha igipõlisele rivaalile Pep Guardiolale kindlasti kingitust teha.Foto: PAUL ELLIS
15. aprill 2018, 23:35

NII SEE JUHTUS | Sport 15.04: Hamilton jäi taas võidust ilma, United kinkis Cityle varakult tiitli (1)

Pühapäevase spordipäeva tõmbab käima vormel 1 etapp Hiinas. Kas Sebastian Vettel teenib ka kolmandalt võistluselt esikoha või suudab keegi teda takistada? Lisaks mahub päeva veel palju põnevat, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Püsige meiega!
23:35

Õhtu lõpetuseks on paslik vaadata kauneid korve NBAst. Head ööd ja kohtume homme!

21:16

21:11
JALGRATTASPORT

Itaalias Nalles peetud maastikurataste kõrgetasemelisel võidusõidul (HC kat.) sai Martin Loo kümnenda koha. Sõidu võitjale Mathias Flückigerile (Thömus/RN) kaotas Eesti parim maastikurattur kolm minutit ja 31 sekundit.

21:00

20:34
RATSUTAMINE

Täna tegi Pariisis Urmas Raag meie ratsaspordi ajalugu, kui lõpetas maailmakarika finaali 15. kohal, mis aegade teiseks tulemuseks Gunnar Klettenbergi Kuala Lumpuri 12. koha järel. Kaksikvõidu võtsid ameeriklased Elizabeth Madden ja Devin Ryan.