Käsipall

VALUS! Põlva Serviti mängis viimaste minutitega edu maha ja jäi Balti liiga kullast ilma

Toimetas Ats Kuldkepp, 15. aprill 2018, 16:12
Põlva Serviti peatreener Kalmer Musting. Aldo Luud
Põlva Serviti kaotas käsipalli Balti liiga finaalis 23:26 Riihimäe Cocksile (Soome). Finaalturniir peeti sarnaselt kahele varasemale hooajale Põlva Mesikäpa hallis.

Kodumeeskond juhtis veel kaheksa minutit enne lõppu enne lõppu 22:20, aga otsustavatel hetkedel olid vastased kindlamad.

Eilses poolfinaalis alistas Serviti 30:29 Ukraina tippklubi Zaporožje ZTRi. Ukraina meeskond jäi ilma ka pronksist, sest kolmanda koha matšis alistuti 37:40 Minski SKA-le.

Viimati võitis Põlva Serviti Balti liiga 2010. aastal, kullale mängiti viimati 2014. aastal.

13. mai 2018, 19:55
14. aprill 2018, 20:26