Siim-Sander Vene Varese särgis.Foto: Facebook / Pallacanestro Varese
15. aprill 2018, 20:53

Siim-Sander Vene aitas Varese viienda järjestikuse võiduni, veerandfinaal tuli veelgi lähemale

Eesti korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Varese alistas Itaalia meistriliigas kodusaalis Reggio Emilia 80:73. Just Reggio Emilia oli hooaja alguses Vene tööandja, aga jalavigastuse tõttu jäi eestlane klubi ametlikest mängudest eemale.

Varese võitis avaveerandi 28:10, poolajaks oli edu kahanenud 43:35 peale. Kolmanda veerandi järel leidis Varese end juba 55:59 kaotusseisust, aga otsustavatel minutitel oldi kindlamad.

Viie veaga välja langenud Vene arvele jäi 18 minutiga 6 punkti, 3 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 1 vaheltlõige. Kaheseid tabas ta kolmest kaks, vabaviskeid kahest kaks.

Viienda järjestikuse võidu saanud Varese resultatiivseim oli 21 punktiga Aleksa Avramovic, Tyler Cain lisas 15 ja Stan Okoye 14 silma. Reggio Emiliale tõi Julian Wright 17 punkti.

Seitsmendaks tõusnud Varesel on neli vooru enne põhiturniiri lõppu 13 võitu ja 13 kaotust. Sama seis on ka kaheksandal kohal oleval Sassaril ja üheksandaks langenud Cantul. Play-off'i pääseb põhiturniiri kaheksa paremat.