Alar Varrak.Foto: Alar Truu
15. aprill 2018, 21:09

Alar Varrak sai Leedu-perioodi valusaima kaotuse

Korvpallitreener Alar Varraku poolt juhendatav Alytuse Dzukija kaotas Leedu kõrgliigas võõrsil Prienai Vytautasele 63:74. Allajäämine on eriti valus, sest Prienai on tabelis viimasel kohal.

Dzukija kaotas poolaja 31:44 ja murrangut ei tulnud, sest Prienai suutis kahekohalist edu hoida sisuliselt terve teise poolaja.

Võitjate kasuks viskas endine Pärnu mängija Edvinas Šeškus 17 punkti, kapten Eigirdas Žukauskas lisas 13 silma. Jaanuaris suure käraga Prienaisse tulnud LiAngelo ja LaMelo Ball on jäänud aga aina väiksemasse rolli. 19aastase LiAngelo arvele jäi 11 minutiga 6 punkti, 16aastane LaMelo ei saanud üldse platsile.

Dzukija resultatiivseim oli Alan Wiggins 15 punktiga.

9 võidu kõrvale 22. kaotuse saanud Dzukija on endiselt kaheksandal ehk viimasel play-off'i kohal. Kedainiai Nevežisel on sama saldo, aga omavaheliste mängude paremus annab eelise Varraku klubile. Prienai on 7 võidu ja 24 kaotusega viimane.