Levadia jalgpallimeeskond jõudis karikasarjas poolfinaali.Foto: Tiina Kõrtsini
Evald Tipneri karikas
17. aprill 2018, 19:53

Narva kindlalt nelja hulgas!

Levadia kukutas tippude lahingus Kalju ja murdis poolfinaali

Evald Tipneri nime kandvatel jalgpalli Eesti karikavõistlustel sai Levadia veerandfinaalis 1:0 jagu Nõmme Kaljust. Hiiul toimunud matši ainsa värava lõi Igor Morozov juba üheksandal minutil.

Väravaid nähti küll vähe, kuid pinget ja intriigi väljakule ikkagi jagus. Kohtunik Kristo Külljastinen jagas välja kokku kaheksa kollast hoiatuskaarti.

Teises täna peetud veerandfinaalis alistas Narva Trans kindlalt 6:0 tiitlikaitsja FCI Tallinna. Homme võõrustab Kuressaare FC Florat, Flora U21 meeskond aga Viljandi Tulevikku. Poolfinaalid peetakse 8. ja 9. mail.

Levadia võitis Evald Tipneri karika viimati 2014. aastal. Hiljem on triumfeerinud Nõmme Kalju (2015), FC Flora (2016) ja FCI Tallinn (2017).

Läbi ajaloo on kõige enam karikaid võitnud Levadia (8), järgnevad Flora (7), TVMK (2) ja Tallinna Sadam (2).