Euroliiga

0:20 kaotusseisu jäänud Real sai Panathinaikoselt hirmsa kolaka

Toimetas Ats Kuldkepp, 17. aprill 2018, 23:05
Panathinaikose mängujuht Nick Calathes (vasakul). TASS/Scanpix
Korvpalli Euroliiga teise veerandfinaalpaari avamängus alistas Ateena Panathinaikos kodusaalis Madridi Reali koguni 95:67. Sealjuures mindi esimesel veerandajal 20:0 juhtima.

Real suutis küll mängu korraks uuesti tagasi tulla, aga poolajaks oli Ateena klubi eduseis siiski 46:30. Kolmanda veerandi järel oli seis juba 77:44.

Panathinaikose kasuks tõi Nick Calathes 11 punkti ja lausa 16 resultatiivset söötu, Mike James viskas 24 punkti. Calathese 16 söötu on uus Euroliiga play-off'ide rekord. Reali poolelt vastasid Trey Thompkins 12 ja Luka Doncic 10 silmaga.

Calathese 16. resultatiivne sööt:

Teine mäng peetakse neljapäeval samuti Ateenas, finaalturniirile pääseb kolme võiduga.

Veerandfinaalid:

Moskva CSKA - Himki 1:0
Istanbuli Fenerbahce - Vitoria Baskonia
Piraeuse Olympiacos  - Kaunase Žalgiris
Ateena Panathinaikos - Madridi Real 1:0

21. aprill 2018, 19:37
Sloveenia imelaps Doncic jätkab karjääri ookeani taga?
18. aprill 2018, 23:29
Žalgiris on uskumatu! Olympiacos alistus lisaajal ja Leedu hiid läks veerandfinaali juhtima
18. aprill 2018, 12:03
USKUMATU STATISTIKA: Hispaania tippklubi ei saanud Euroliiga veerandfinaali avamatšis korralikult viskelegi
17. aprill 2018, 22:15
Moskva CSKA näitas teisel poolajal võimu ja läks veerandfinaali Himki vastu juhtima