Iago Aspas skandaalset väravat tähistamas.Foto: MIGUEL VIDAL
17. aprill 2018, 23:53

Barcelona masendav lõpp: esmalt punane kaart, siis käega värav (2)

Hispaania jalgpalli meistriliigas tegi tabeliliider Barcelona võõrsil 2:2 viigi Celta Vigoga.

Barcelona läks kohtumist Ousmane Dembele 36. minuti väravast 1:0 juhtima, aga 45. minutil suutis Jonny viigistada. Barcelona haaras uuesti eduseisu 64. minutil, tabamuse autoriks oli Alcacer Paco.

Barcelona lõpetas mängu vähemuses, sest 71. minutil võttis Sergi Roberto maha Celta Vigo kontrarünnaku ja sai otse punase kaardi. Sealjuures oli ta väljakule sekkunud vaid 11 minutit varem.

Celta Vigo suutiski eelise ära kasutada, sest 82. minutil seadis Iago Aspas taas viigi jalule. Kohtunikel jäi siiski märkamata, et Hispaania koondislane suunas palli väravasse käega.

Barcelonal on 33 mänguga kogunud 83 punkti. Lähim jälitaja Madridi Atletico on 12 punkti kaugusel, aga neil on üks mäng varuks. Barcelonal on pidada veel viis, Atleticol kuus matši.