Luka Doncic (palliga) ei suutnud Madridi Reali seekord päästa. Foto: euroleague.net
Euroliiga
18. aprill 2018, 12:03

USKUMATU STATISTIKA: Hispaania tippklubi ei saanud Euroliiga veerandfinaali avamatšis korralikult viskelegi

Eile õhtul algasid korvpalli Euroliigas veerandfinaalid. Üllatavalt kindla võidu sai Panathinaikos, kes alistas kodusaalis 95:67 Madridi Reali.

Hispaania tippklubi jaoks läksid asjad hapuks juba kohtumise algusest, mil jäädi 0:20 kaotusseisu. Teisel veerandajal õnnestus vahe korraks ühekohaliseks vähendada, kuid tõsiseks mänguks ei läinudki.

Statistikud vaatasid välja, et Real ei saanud 12 esimese rünnaku jooksul mitte ühtegi korvi. Veel enam, viskele saadi vaid kuuel korral, millest üks blokeeriti. Ülejäänud pooltel kordadel tehti pallikaotus.

Kohtumise lõpuks kogunes Realile 16 pallikaotust ning viskeid väljakult tabati 57/22, mis teeb protsendiks umbes 38. Sealjuures 19 kaugviskest läbisid korvirõnga vaid 3.

Panathinaikosel seevastu oli üsna hea päev: 65 väljakult sooritatud viskest tabati 38 (umbes 58%), sealhulgas kolmeseid 22/12.