Aleksandr Šapovalov.Foto: EJL
Evald Tipneri karikas
18. aprill 2018, 21:16

Flora koolipoisid mängisid Viljandi Tuleviku puhtalt üle, 15aastane Šapovalov lõi kaheksa minutiga kolm väravat

Eesti jalgpalli karikavõistlustel pääses viimasena üllatuslikult poolfinaali Tallinna Flora U21 võistkond. Täna Sportland Arenal peetud veerandfinaalis alistati meistriliigas mängiv Viljandi Tulevik koguni 7:3.

Flora pallurite keskmine vanus oli täna vaid 17 aastat ja 6 kuud, aga sellest hoolimata juhiti poolajaks 3:1. 53. minutil viis Mattias Männilaan Flora juba 4:1 ette, aga Tauno Mõttuse 58. ja Sander Posti 64. minuti tabamused vähendasid Flora edu 4:3 peale.

Matši lõpus võttis ohjad üle 15aastane Aleksandr Šapovalov, kes jõudis sihile 83., 90. ja 90+1. minuti. Šapovalov sekkus mängu poolajapausil.

Poolfinaali jõudsid ka Flora esindusmeeskond, Narva Trans ja Tallinna Levadia. Viimati mängisid Flora ja Flora U21 korraga nelja parema seas 2015. aastal, aga siis kumbki finaali ei jõudnud. Poolfinaalpaarid loositakse homme kell 11.