Edgars Lasenbergs täna pärnakatele ei halastanud. Foto: Martin Ahven
20. aprill 2018, 21:02

Pärnu Sadam andis juhtohjad käest ning Valka naastakse 1:1 viigiseisus (1)

Korvpalli Eesti meistriliiga põhiturniiri neljandana lõpetanud Valga/Valka suutis võõral väljakul alistada vahetult nende selja taga lõpetanud Pärnu Sadama 89:85 ning viigistas veerandfinaalseeria 1:1'le. Avamängus Siim-Markus Posti toel suurest kaotusseisust välja tulnud ning lõpuks 93:85 võitnud Pärnu jäi täna samamoodi kohe kohtumise alguses tagaajaja rolli. Kohtumist 9:2 spurdiga alustanud Valga/Valka võitis avaveerandi kolme punktiga (19:16) ning poolajaks oli Kristaps Zeidsi hoolealuste eduseis 45:37. Kolmandal veerandajal suutis Valga vahe suurendada korraks ka 12 punkti peale, kuid otsustavale veerandajale mindi 67:60 eduseisus. Viimast veerandaega alustas teravamalt külalismeeskond, minnes kärmelt 77:64 juhtima. Suvepealinlased ei jätnud aga jonni ning jõudsid 26 sekundit enne mängu lõppu ka kolme punkti peale. Lõpu eel meeleheitlikult üritanud Pärnu ei suutnud raskeid viskeid aga sisse panna ning lõpusireeni kõlades valitses tabloo