Tartu Tammeka seljatas Pärnu Vapruse. Foto: Tiina Kõrtsini
20. aprill 2018, 21:27

VIDEO | 30 JÄRJEST! Visalt üritanud Vaprus pidi Tammekale ikkagi alla vanduma

Jalgpalli Eesti meistriliigas pidasid Tartu Tammeka ja Pärnu Vaprus ülikoolilinnas kõva lahingu, kust 4:2 võitjana väljusid võõrustajad. Tartu asus kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui suurepärase kannapuutega saatis palli Richard Alandi selja taha Andre Paju. Rohkem väravaid avapoolajal ei nähtudki, kuid teisel pandi seevastu püsti tõsine võrgusahistamispidu. Tammekal kulus pärast poolajapausi oma edu suurendamiseks kõigest 40 sekundit. Vapruse kaitseliini apsaka karistas ära Tristan Koskor, kes lõi oma tänavuse hooaja seitsmenda värava. Kolm minutit hiljem viis Tauno Tekko penalist Tartlased juba 3:0 ette. Seejärel vähendas Vaprus Rocco Mõtti ja Karl Anton Sõerdi tabamustest vahe minimaalseks, kuid kohtumise lõppsõna jäi ikkagi Tammekale, sest 90. minutil oli täpne Mart Paul Preiman. Üheksa mänguga vaid kolm viigipunkti kogunud Vaprus on nüüdseks meistriliigas võiduta olnud 30 kohtumist järjest. Viimati lahkuti väljakult kolme punktiga 2017.