Ragnar Klavan (punases) matšis West Bromwichi vastu.Foto: Reuters/Scanpix
21. aprill 2018, 16:43

VIDEO | Liverpool kaotas liiga viimase vastu punkte, Klavanilt 90 minutit

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas viigistas Ragnar Klavani tööandja Liverpool võõral väljakul 2:2 West Bromwich Albioniga. Klavan tegi Liverpooli keskkaitses kaasa täismängu ehk 90 minutit.

Külalised läksid juhtima juba neljandal minutil, kui värava lõi Danny Ings. 72. minutil viis Mo Salah Liverpooli juba 2:0 ette, kuid West Bromwich ei andnud alla. Jake Livermore'i (79. minut) ja Jose Salomon Rondoni (88. minut) väravaid tõid tabloole viigi.

Salahi on tänavu kõrgliigas löönud juba 31 väravat, mis tähendab, et temast enamat pole praeguse formaadi (38 mängu) puhul suutnud mitte keegi. Sama palju on löönud vaid Alan Shearer (1995-96), Cristiano Ronaldo (2007-08) ja Luis Suarez (2013-14).

Mo Salah' imeline vorm ei näita kustumise märke. Foto: Reuters/Scanpix
Ragnar Klavan (punases) matšis West Bromwichi vastu. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpool püsib tabelis endiselt kolmandal kohal, kuid ühe mängu vähem pidanud Tottenham kaotab kolme punktiga. West Bromwich on kindlalt viimane ja suure tõenäosusega langetakse liigast välja.