Ellinton Antonio Costa Morais ehk LiliuFoto: Kuvatõmmis
21. aprill 2018, 17:44

Supervormis Brasiilia ründaja troonib meistriliiga väravaküttide edetabeli tipus (2)

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kolm kohtumist, kus võidud said kirja Nõmme Kalju ja Flora. Narva Trans ja Tallinna Kalev tegid 2:2 viigi.

Kalju sõitis külla Kuressaarele ja tagasi tullakse 3:0 võiduga. Kaks väravat lõi brasiillane Ellinton Antonio Costa Morais ehk lühemalt lihtsalt Liliu. Ühe lisas kaitsja Vladimir Avilov. Liliu on ühtlasi ka meistriliiga suurim väravakütt: 9 kohtumisega on kirjas juba 11 tabamust.

Väravaküttide edetabel. Foto: Kuvatõmmis

Flora käis külas Viljandi Tulevikuks, saagiks 6:0 võit. Kahel korral tegid skoori Zakaria Beglarišvili ja Erik Sorga, ühe värava lisasid Frank Liivak ja Madis Vihmann.

Hoopis põnevam lahing toimus Narvas, kus kohalik Trans võõrustas Tallinna Kalevit. Külalised läksid 39. minutil Kaspar Lauri väravast juhtima, kuid avapoolaja lõpus viisid Dmitri Barkovi tabamused Transi 2:1 ette. Lõppskoori vormistas Kevin Rääbis 59. minutil.

Kalju on vähemalt homseni meistriliiga liider, kuid mängu vähem pidanud Levadia kaotab vaid kolme punktiga. Levadia kohtub pühapäeval Paidega.

Meistriliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis