Henri Anier lõi tänavu Soome kõrgliigas teise värava.Foto: FC Lahti / Facebook
21. aprill 2018, 21:40

VIDEO | Anier lõi Soomes värava, kuid saadeti avapoolaja lõpus väljakult minema (1)

Soome jalgpalli kõrgliigas võitis Henri Anieri ja Artjom Dmitrjevi koduklubi FC Lahti koduväljakul 2:0 Tampere Ilvese meeskonda.

Anier viis meeskonna 25. minutil 1:0 juhtima, kuid 43. minutil teenis ründaja teise kollase kaardi ja pidi väljakult lahkuma. Vähemusse jäänud Lahti suutis siiski võidu koju jätta ja teise tabamuse autoriks märgiti Santeri Hostikka. Dmitrjev sekkus mängu vahetusest 74. minutil.

Väärt võidu sai kirja ka Ats Purje tööandja KuPS, kes võitis võõral väljakul 2:1 HJK meeskonda. Purje väravat ei löönud, kuid tegi matši kaasa algusest lõpuni.

Ats Purje meeskond alistas HJK. Foto: KuPS / Facebook

Seinäjoki alistas 2:0 Honka meeskonna, kuid vigastatud Mihkel Aksalu seekord võitjate koosseisu ei kuulunud.

Soome kõrgliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis