Ohtuleht.ee, 21. aprill 2018, 18:32
Jürgen Klopp ja Ragnar Klavan pärast tänast matši.Foto: Reuters/Scanpix
32aastane Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan pidas täna Liverpooli meeskonna eest 50. ametliku kohtumise. Juubelimatš West Bromwichi vastu lõppes 2:2 viigiga, Klavan tegi kaasa 90 minutit.

Nagu tavaks, annavad Inglismaa väljaanded jalgpallurite pärast matši hindeid. Klavani esitus oli punkte vaadates tugev keskmine, sest hulk Liverpooli mehi teenis temast kehvema hinde. Tiimi parimaks peeti valdavalt hooaja 31. värava löönud Mo Salah'd.

Samal ajal pakub nii meedias kui foorumites kõneainet mängu järel toimunud tuline vestlus. Nimelt läks peatreener Jürgen Klopp Klavani juurde ja pidas maha emotsionaalse jutuajamise. Pigem jäi mulje, et Klopp polnud millegagi rahul.

Ajalehtede hinded 10 palli skaalal:

Liverpool Echo: Klavanile 7 punkti, parimatena teenisid Virgil van Dijk ja Alex Oxlade-Chamberlain 8 punkti

Mirror: Klavanile 6 punkti, parimana teenis Salah 8 punkti

Express: Klavanile 6 punkti, parimatena teenisid van Diyk, James Milner, Salah ja Danny Ings 7 punkti

Rush the Kop: Klavanile 6,5 punkti, parimatena teenisid Salah ja Ings 8 punkti

This is Anfield: Klavanile 6 punkti, parimana teenis Salah 7 punkti

24. aprill 2018, 20:37