Donaldas Kairys (Alar Truu)

Kalev/Cramo lõpetas oma tänavuse hooaja korvpalli Ühisliigas 92:102 kaotusega Astana vastu. 

Kalev/Cramo läks tänasele mängule vaid kaheksa mehega. Kui juba varem oli teada, et erinevate vigastustega jäävad kohtumisest eemale Cedric Simmons, Gregor Arbet ja Erik Keedus, siis viimasel hetkel jäi eemale ka Bojan Subotic. 

Sellest hoolimata alustas Kalev kohtumist isukalt, juhtides viieminutilise mängu järel 11:10. Pärast seda jäid kalevlased aga ligi neljaks minutiks väljakult kuivale ning esimesele kohustuslikule mõtlemisajale mindi võõrustajate 24:16 eduseisus. 

Paremaks ei kujunenud ka teine ning kolmas veerandaeg. Poolajaks oli kalevlaste kaotusseis 15 punkti (35:50), viimasele vaatusele mindi vastu 18punktilises kaotusseisus (60:78). 

Neljandat veerandaega alustas Kalev aga võimsalt. 17:5 vahespurdiga vähendati kuus minutit enne mängu lõppu vahe kõigest kuue punkti peale. Mängu lõpp kuulus siiski võõrustajatele ning lõpusireeni kõlades valitsesid tablool nende 102:92 võidunumbrid.

Kalevi resultatiivseim oli täna Isaiah Briscoe 24 punktiga. Veel poolajal kuival olnud Branko Mirkovic lisas omalt poolt 23 silma. Astana edukaim oli üleplatsimehena 32 punkti toonud Malcolm Grant. 

Eesti meeskonna saagiks Ühisliigas jäi tänavu kuus võitu ning 18 kaotust. Võiduprotsendi (25%) poolest ollakse sellega tabelis viimane. Veel vähem võite (5) on ette näidata vaid Jenissei meeskonnal, kuid neil on jäänud tänavu pidada veel neli kohtumist Zeniidi, Minski-Tsmoki, Lokomotiiv-Kubani ning Himkiga. 


Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis