Donaldas KairysFoto: Alar Truu
22. aprill 2018, 13:52

Kalev/Cramo lõpetas Ühisliiga hooaja kaotusega, kuid võib viimasest kohast veel pääseda

Kalev/Cramo lõpetas oma tänavuse hooaja korvpalli Ühisliigas 92:102 kaotusega Astana vastu. Kalev/Cramo läks tänasele mängule vaid kaheksa mehega. Kui juba varem oli teada, et erinevate vigastustega jäävad kohtumisest eemale Cedric Simmons, Gregor Arbet ja Erik Keedus, siis viimasel hetkel jäi eemale ka Bojan Subotic. Sellest hoolimata alustas Kalev kohtumist isukalt, juhtides viieminutilise mängu järel 11:10. Pärast seda jäid kalevlased aga ligi neljaks minutiks väljakult kuivale ning esimesele kohustuslikule mõtlemisajale mindi võõrustajate 24:16 eduseisus. Paremaks ei kujunenud ka teine ning kolmas veerandaeg. Poolajaks oli kalevlaste kaotusseis 15 punkti (35:50), viimasele vaatusele mindi vastu 18punktilises kaotusseisus (60:78). Neljandat veerandaega alustas Kalev aga võimsalt. 17:5 vahespurdiga vähendati kuus minutit enne mängu lõppu vahe kõigest kuue punkti peale. Mängu lõpp kuulus siiski võõrustajatele ning lõpusireeni kõlades valitsesid tablo