Dmitri Kruglov avas penaltist skoori.Foto: Toomas Tatar
22. aprill 2018, 16:54

Levadia noppis Paides kohustusliku võidu ja naasis tabelitippu (4)

Eile Kuressaarest kolm võidupunkti noppinud Nõmme Kalju meeskond tõusis üheks päevaks Eesti jalgpallimeistrivõistluste tabelitippu, kuid täna võttis ülemisel real taas koha sisse FCI Levadia, kes sai Paides 3:1 jagu sealsest meeskonnast.

Levadia avas skoori 25. minutil 11 meetri karistuslöögist, mille realiseeris vanameister Dmitri Kruglov - eelnenud olukorras oli Markus Jürgensoni pealelöök tabanud Oleksandr Suhharovi kätt. Kolm minutit hiljem kasvatas eduseisu Mark Oliver Roosnupp. 43. minutil raksatas Kruglovi purakas väravaposti, põrkus sealt Boliguibya Ouattara vastu ja lendas üle väravajoone - 3:0.

Teise poolaja võitsid võõrustajad (värav 50. minutil Suhharovilt), kuid suurt midagi see ei muutnud.