Denis Grabe võidukarikaga. Foto: worldpoolseries.com
23. aprill 2018, 21:05

VÕIMAS! Denis Grabe sai rahvusvahelise piljarditurniiri finaalis ülimagusa revanši

Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe võitis USA-s New Yorgis toimunud rahvusvahelise turniiri, alistades finaalis kreeklase Alexander Kazakise 17:7.Finaalis saadud võit oli Grabe jaoks seda magusam, sest nädal aega tagasi kohtusid mehed Austria Euro-Tour osavõistluse esikohamängus, kus eestlane pidi tunnistama vastase 9:5 paremust. "Ma tahtsin teda väga võita, sest eelmisel nädalal vandusin mina omakorda temale alla. Tegemist on väga magusa revanšiga," sõnas Grabe pärast võistlust. "Teel finaali oleks võinud ma vabalt mõnes kohtumises vääratada, kuid finaalis olin ma ülekaalukalt parim. Seis räägib enda eest."Grabe pidas turniiril kokku kaheksa kohtumist, millest võitis seitse. Veerandfinaalis seljatas ta tund ja 15 minutit kestnud kohtumises soomlase Petri Makkoneni 13:3 ning poolfinaalis oli seisuga 13:8 üle Filipiinide esindajast Deniss Orcullost.