Žalgirise mehed tänamas fänne. Foto: Xinhua / Sipa / Scanpix
24. aprill 2018, 23:53

VÕIMAS! Žalgirise käima tõmmatud vurr oli Olympiakose jaoks liiast

Kaunase Žalgirist lahutab Euroliiga Final Four'ist veel vaid üks võit! Täna alistati koduväljakul Piraeuse Olympiakos 80:60, minnes kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima. Kodu(jää)hallis - jäähalli viitest loe lähemalt seotud lugudest -, mänginud Žalgiris võitis avaveerandi 21:19. Teise veerandi keskel tegi Leedu klubi aga 13:0 vahespurdi ning kuigi vahepeal juhiti ka 17 punktiga, mindi poolajale 47:36 eduseisus. Kolmandal veerandajal tuli Olympiakos vahepeal seitsme punkti kaugusele, kuid viimase vaatuse alguseks oli Žalgirise oma edu suutnud suurendada juba 67:50 peale. Kui viimase veerandaja paari esimese minutiga Olympiakos vahet vähendada ei suutnud, oli kohtumine leedukate jaoks sisuliselt vormistamise küsimus ning lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool Žalgirise 80:60 võidunumbrid. Võitjate resulta