Mo Salah ei tähistanud väravaid, austusest oma endise koduklubi vastu.Foto: CARL RECINE
24. aprill 2018, 23:37

Ragnar Klavan sekkus mängu lõpus kaitseliini tugevdama.

VIDEO | Salah jookseb, Salah lööb, Salah ei halasta! Liverpool - Roma 5:2 (2)

Liverpooli jalgpalliklubi purustas Meistrite liiga poolfinaali avamängus AS Roma koguni 5:2. Kohtumise esimene ärevam hetk sündis Liverpooli värava all, kui Aleksandar Kolarovi kauglöök Punaste väravalatis raksatas. Pärast seda kulges enamik mängust biitlite sünnilinna klubi taktikepi all. Liverpooli väravatearve avas ei keegi muu kui Mo Salah, kes oli täpne nii 36. kui ka 45+1. minutil. Korduvalt Roma kaitseliini taha jooksma pääsenud egiptlane oli järjekordselt aktsioonis ka 56. minutil, kuid ei hakanud siis vägisi kübaratrikki otsima, vaid söötis rahus kõrvale Sadio Manele, kes palli võrku lükkas. Viis minutit hiljem nautis Salah' täpset söötu Firmino, kes vormistas seisuks 4:0. Punaste ainus Salah'ta tabamus sündis 69. minutil, kui James Milneri nurgalöögi koksas peaga väravasse Firmino. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp otsustas seejärel egiptlase välja võtta, kuid Roma mehed panid ta seda otsust peaaegu kahetsema. 81. minutil lõi Roma esim