Marcelo (keskel) lõi Reali esimese värava.Foto: Reuters/Scanpix
25. aprill 2018, 23:47

NII SEE JUHTUS | Sport 25.04: Real alistas Bayerni, Rapla pikendas seeriat ja Kontaveit turniiri (3)

Tänane päev pakub spordisõbrale kaasaelamist täiel rindel. Raplas panevad kolmandat korda rinnad vastamisi sealne korvpallimeeskond ja Tallinna Kalev/TLÜ ehk treeneritena head sõbad Aivar Kuusmaa vs Gert Kullamäe. Jalgpalli Meistrite liiga teises poolfinaalpaaris lähevad vastamisi Müncheni Bayern - Madridi Real, jätkub korvpalli Euroliiga. Anett Kontaveit alustab tugevat Stuttgarti tenniseturniiri, Marie Turmann ja Harri Lill jätkavad edukalt kulgevat curlingu MMi. Nagu alati, hoiab Õhtuleht ka kõigel muul põneval terve päeva silma peal!
23:47
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile joone all. Hüva ööd! Ja kohtume juba hommikul.

23:44
MEISTRITE LIIGA

23:27

23:14

23:01

REAL KARISTAB! Poolajal vahetusest sekkundu Marco Asensio karistab Bayerni valesöödu valusalt ära - 2:1 Realile!

22:30

VIIK! Äärekaitsja Marcelo vajutab 44. minutil vasakuga 16 meetri pealt alla nurka. 1:1.

22:23
EUROLIIGA

22:20

VEEL ÜKS HALB UUDIS BAYERNILE: Boatengi mäng lõppeb samuti vigastuse tõttu juba esimesel poolajal.

22:16

SKOOR AVATUD! Joshua Kimmich viib Bayerni 29. minutil kiire vasturünnak tulemusena 1:0 juhtima.

Joshua Kimmich (vasakul) lõi kohtumise esimese värava. (AFP/Scanpix)
22:00
SULGPALL
21:55

HALB UUDIS: Arjen Robbeni mäng lõppeb vigastuse tõttu juba 8. minutil. Teda asendab Thiago Alcantara.

Arjen Robbeni mäng jäi lühikeseks. (ODD ANDERSEN / AFP / SCANPIX)
21:46

Bayern - Real läks! Mäng toimub Münchenis.

21:44

Lewandowski statistika Reali vastu on uhke, kas täna tuleb lisa?

21:42

21:39
TENNIS

21:26

Taijo Teniste andis väravasöödu ja aitas Bergeni Brannil Norra kõrgliiga 6. voorus tulemusega 2:0 võita Ranheimi meeskond. Brann kerkis 16 punktiga (18st) liiga liidriks!