Spursi legendid Tony Parker (vasakul) ja Manu GinobiliFoto: USA TODAY Sports / Scanpix
25. aprill 2018, 09:26

Kas Warriorsi võit lõpetas Parkeri ja Ginobili karjääri?

Korvpalliliiga NBA valitsev meister Golden State Warriors alistas läinud ööl San Antonio Spursi 99:91 ja jäi mängudega peale 4:1. Kas see tähendab neist numbritest midagi enamat?

"Ilmselt tähistas teisipäev Manu Ginobili ja Tony Parkeri viimast mängu. Nad mängisid koos 16 hooaega ja olid just kaks päeva varem kerkinud NBA play-off'is kõige enam võite (132) saanud paariks. Ja nende lahkumine tõstataks Spursi tuleviku kohta uusi küsimusi," kirjutas ESPN.

Kui Parker panustas 14 minutiga 4 punkti, siis sel suvel 41aastaseks saav Ginobili 25 minutiga vägagi soliidsed 10 punkti, 5 lauapalli ja 7 korvisöötu. Ent nendest ja resultatiivseimana 30 punkti visanud LaMarcus Aldridge'ist ei piisanud. Warriorsil vastas Kevin Durant 25 ja Klay Thompson 24 punkti ning Draymond Green 17 punkti, 19 lauapalli ja 7 korvisööduga. Warriorsi järgmine vastane on New Orleans Pelicans.

Idakonverentsis kindlustas esimesena edasipääsu Philadelphia 76ers, kes oli 104:91 üle Miami Heatist (Redick 27 - Olynyk 18) ja võits seeria samuti 4:1. Sixers ootab vastast paarist Boston Celtics - Milwaukee Bucks. Läinud ööl võitis Boston kodus 92:87 (Horford 22, 14 lp - Middleton 23) ja asus seeriat juhtima 3:2.