Jalgpall

MAAGILINE MO: Kas Salah puksib Messi ja Ronaldo teelt?  (3)

Siim Kera, 25. aprill 2018, 15:24
KÄED ÜLES: Mo Salah oma endise koduklubi Roma vastu löödud tähtsaid väravaid suurejooneliselt ei tähistanud. Foto: Reuters/Carl Recine

Mo Salah. 175 sentimeetrit briljantsust. Mees, kes on nii võimas, et kui guugeldada „kõige kuulsam egiptlane“ ilmub esimesena arvutiekraanile nimekiri, kus ta on eespool Kleopatrast ning Tutanhamonist.

Teisipäeva õhtul ei olnud Mo Salah jalgpallur, vaid kunstnik. Liverpooli 5:2 võidumängus Meistrite liiga poolfinaalis oma endise koduklubi Roma vastu panustas ta kahe värava ja resultatiivsete söötude duoga. Ta maalis ristnurka oivalise avatabamuse, seejärel alustas ning lõpetas pehmelt teise värava toonud kombinatsiooni. Kui vaja, tegi otsustava pintslitõmbe, et kolleegid saaks samuti võrku sahistada.

Pärast kohtumist sisenesid meediaväljaanded ülivõrrete režiimi. Fenomenaalne! Suurepärane! Erakordne! Esile kerkis vägagi keeruline küsimus: kas Salah lõpetab kümme aastat kestnud Ronaldo ja Messi ülemvõimu ning võtab endale maailma parima jalgpalluri tiitli ehk Ballon d’Ori autasu?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. mai 2018, 16:18
Meeskonnakaaslane: Salah pingutab treeningutel ainult 20 protsenti
1. mai 2018, 15:07
Klavan Roma mängu eel: sellest tuleb üks hull poolfinaal
1. mai 2018, 14:04
Salah pälvis järjekordse auhinna
30. aprill 2018, 18:58
Roma spordidirektor endiselt koomas viibivast Liverpooli fännist: palvetan tema pärast iga päev

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee