Moskva CSKA - Moskva HimkiFoto: Stanislav Krasilnikov/TASS
Euroliiga
25. aprill 2018, 22:19

CSKA ei suutnud kuivalt üle Himki Euroliiga poolfinaali astuda

Korvpalli Euroliiga põhiturniiri võitja Moskva CSKA ei suutnud veerandfinaalis kolme mänguga piirduda, vaid kaotas täna Moskva Himkile 73:79 (42:44).

Võitjate parimaks kerkis Aleksei Šved, kes viskas üleplatsimehena 27 punkti (kahesed 7/12, kolmesed 2/8). Anthony Gill lisas 22 silma, ülejäänud Himki mehed kahekohalise punktisummani ei jõudnud.

CSKAd tassisid kolm meest: Cory Higgins tõi 26, Othello Hunter 16 ja Sergio Rodriguez 15 punkti.

Meeskondlikust statistikast hakkab silma CSKA kehvem visketabavus: kahesed 47,5% (19/40) versus 55,6% (20/36), kolmesed 21,7% (5/23) versus 31,8% (7/22).

CSKA juhib kolme võiduni mängitavat seeriat 2:1. Neljas matš toimub reedel.

Teises tänases vastasseisus alistas Madridi Real kodusaalis Ateena Panathinaikose 81:74 (40:34) ja asus seeriat 2:1 juhtima. Neljas matš toimub reedel taas Madridis.

Pärast raskest põlvetraumast taastumist tuli platsile tagasi eurokorvpalli üks suuremaid tähti Sergio Llull. Mullu suvel Hispaania koondise mängus vigastada saanud Llulli kaks tabavat kaugviset aitasid Realil neljandal veerandajal väikese vahe sisse teha.

Kokku jäi Llulli arvele 19 minutiga 8 punkti ja 4 korvisöötu. Reali resultatiivseim oli Jaycee Carroll 17 punktiga.