RASKE TÖÖPÄEV: Aivar Kuusmaa suutis vana sõbra vastu (esialgu) häbist pääseda.Foto: Stanislav Moškov
26. aprill 2018, 00:05

Kuusmaa pole Kullamäe vastu kunagi play-off´i seeriat kaotanud!

Kuusmaa tõusis ülivajaliku võiduga viimaks sõbra Kullamäe kõrvale (3)

Koduse korvpalli meistriliiga veerandfinaalides jäi suurüllatus (veel) sündimata. Rapla alistas kodusaalis 73:71 Tallinna Kalev/TLÜ ning vähendas seeria kaotusseisu 1:2-le.

Aivar Kuusmaa hoolealused said täismaja publiku - kes seisis kohtumise alguses kui üks mees püsti - ees suurepäraselt minema. Dominique Hawkinsi vedamisel pääseti 10:2 juhtima ning Rapla paistis vanas headuses. Vähehaaval said kogenud kalevlased end siiski käima ja avaveerandi lõpuks sulas vahe viiele.

Tuurid üles saanud TLÜ pääses teise neljandiku keskel korraks lausa kaheksaga juhtima. Külaliste rõõm jäi siiski üürikeseks ning Rapla sai maa-ala kaitse abil vastaste sabast kinni, pääsedes pikale pausile omakorda punktilises edus.