Madridi Reali esimese värava lõi äärekaitsja Marceo (paremal all).Foto: Reuters/Scanpix
Meistrite liiga
25. aprill 2018, 23:39

VIDEOD | Bayern kaotas koduväljakul nii mängu kui ka kaks tähtsat meest

Jalgpalli Meistrite liiga gigantide poolfinaali avavaatus Münchenis lõppes kohaliku Bayerni 1:2 kaotusega.

Tiitlikaitsja Madridi Real jäi küll kiirest vasturünnakust 0:1 (Joshua Kimmich 28. min) taha, kuid Marcelo suurepärane vasaku jala löök seadis poolajaks tabloole viigi.

Bayernil oli teisel poolajal hulganisti häid võimalusi, kuid üks rumal valesööt päädis Reali 2:1 väravaga (Marco Asensio 57. min). Näiteks 88. minutil pääses Robert Lewandowski Keylor Navasega silmitsi, kuid poolakas lõi palli raamidest mööda.

Kuigi tolles olukorras ei läinud väravavaht Navase oskusi vaja, on tema panus edusse märkimisväärne. Eriti usinalt proovis teda teisel poolajal üle mängida Frank Ribery.

Muide, Cristiano Ronaldo jäi sel hooajal Meistrite liigas esimest (!) korda kuivale. Tõsi, ühe palli ta Bayerni võrku lõi, ent kohtunik fikseeris talle eelnevat käega mängu.

Kohtumise statistika (Bayern - Real):

1:0, Joshua Kimmich 28. min:

1:1, Marcelo 44. min:

1:2, Marco Asensio 57. min:

Muremõtteid Bayerni peatreenerile Jupp Heynckesile jagub, sest juba esimesel poolajal lahkusid vigastuse tõttuplatsilt poolkaitsja Arjen Robben ja keskkaitsja Jerome Boateng.

Muremõtteid Bayerni peatreenerile Jupp Heynckesile jagub, sest juba esimesel poolajal lahkusid vigastuse tõttu platsilt poolkaitsja Arjen Robben ja keskkaitsja Jerome Boateng.

Arjen Robbeni mäng lõppes vigastuse tõttu juba 8. minutil. Foto: Reuters/Scanpix
Jerome Boatengi mäng lõppes vigastuse tõttu juba 34. minutil. Foto: Reuters/Scanpix

67. minutil sai oma paugu ka Real, sest vigastus murdis paremkaitsja Daniel Carvajali.

Korduskohtumine toimub järgmisel teisipäeval Madridis.