Kaunase Žalgirise snaiper Arturas Milaknis. Foto: Sputnik/Scanpix
27. aprill 2018, 00:00

NII SEE JUHTUS | Sport 26.04: Kontaveit näitas võimu, Žalgiris jõudis hiilgava saavutuseni (2)

Aprillikuu viimane neljapäev toob endaga spordimaailmas põnevaid heitlusi igale maitsele. Rõõmustada võivad korvpallisõbrad, sest põnevad veerandfinaalid jätkuvad nii koduses sarjas kui ka Euroliigas. Tühjade pihkudega ei jää ka vutihuvilised, sest peetakse Euroopa liiga kohtumised. Samuti saame kaasa elada Anett Kontaveidile, kes Stuttgarti turniiri teises ringis kohtub endise maailma esireketi Angelique Kerberiga. Õhtuleht hoiab lugejaid sündmustega kursis, nii et püsige lainel!

00:07

Ja tiheda spordipäeva lõpetame teatega jalgpalli Euroopa liigast. Kes veel magama minna ei taha, võivad jälgida Õhtulehe ralliblogi, sest kell 01.08 algab Argentiina MM-ralli avakatse.

23:03
TENNIS

22:34
22:09

21:32

Neljanda veerandaja eel juhib Žalgiris Olympiacose vastu juba 78:56. Finaalturniirist lahutab ainult 10 minutit!

21:21

20:59

Kaunase Žalgiris juhib Euroliigas Piraeuse Olympiacose vastu poolajaks koguni 51:37. Kui Žalgiris võidab, pääsetakse esmakordselt pärast 1999. aastat nelja parema Euroopa klubi sekka. Kevin Pangos on visanud 10 punkti, Edgaras Ulanovas ja Vasilje Micic on 9 punkti peal.

20:54

20:31

Pärnu - Valga 69:53, kolmas veerand läbi. Valga leidis vaheajal uut energiat ja jätkas hoopis aktiivsemalt. Veerandaja keskpaigas vähendati vahe seitsmele punktile, kuid Pärnul leidusid omad vastused. Korviderohkel perioodil viskas Pärnu 27 ja Valga 25 punkti.

20:28
TENNIS

20:19
TENNIS

Kontaveit andis loobumisvõidu! Kontaveit on seega veerandfinaalis.

20:19
TENNIS

2:0! Kontaveit on ka enda servil kindel.

20:18
TENNIS

Teine sett: Kontaveit alustab sealt, kus pooleli jäi - Kerberi serv on murtud! 1:0.

20:11
TENNIS

6:0! Kontaveit realiseerib teise settpalli, kuigi Kerberil oli omakorda kaks murdepalli.

20:04
TENNIS

Kerber on platsil tagasi. Kontaveit hakkab servima.

20:00
TENNIS

Kerberile teeb alaselg nii suurt valu, et sakslanna võtab kiire arstipausi.

19:58
TENNIS

5:0! Konatveit murrab nulliga, Kerberile pole seni mingit võimalust olnud.

19:56
TENNIS

4:0! Konteveit realiseerib lõpuks kolmanda geimpalli, korra oli murdevõimalus ka Kerberil.

19:54

Pärnu - Valga 42:28, poolaeg läbi. Pärnu jätkas samal lainel, pealekauba tabati ka paar kolmest ja keskpositsiooniviset. Teravus aitas jätkuvalt saada punkte korvi alt, samuti kasutati edukalt ära Mihkel Kervese pikkuse ülekaalu temast lühemate kaitsjate vastu. Kirvese arvel on 12, Valgal Toms Leimanisel 8 punkti.