Korvpall

Rain Raadik: eilne mäng oli jalgades, lisaks jõudsime koju öösel kell 2 (1)

Ville Arike, Pärnu, 26. aprill 2018, 21:04
Rain RaadikFoto: Martin Ahven
Valga korvpallimeeskond ei suutnud tänases neljandas veerandfinaalmängus Pärnu Sadamale õiget vastupanu osutada, kaotas 66:90 ning tsenter Rain Raadik tõdes, et eilne Läti liiga mäng oli jalgades.

"Loomulikult oli see jalgades, lisaks jõudsime koju öösel kell 2," viitas Raadik eile Ogres peetud kohtumisele. Täna reisisid valgalased veel eraldi suvepealinna.

Samal teemal

"Pidasime nelja päeva jooksul juba kolmanda mängu: esmaspäeval kodus Pärnuga ning nüüd kaks päeva järjest võõrsil. Kümme aastat tagasi võinuks ma kasvõi neli päeva järjest mängida, nüüd aga... Energia läks Ogresse, meeskonnakaaslastel samuti. Alla ei tulnud me siia kindlasti andma, kuid jõudu ei jätkunud," seletas Raadik.

Klubi otsusel mängida üheaegselt nii Eesti kui ka Läti liigat polnud tema hinnangul midagi häda. "Teised meeskonnad mängisid ju Balti liigat, meie mitte. Läti liiga põhiturniiril oli 16 kohtumist ehk umbes sama suurusjärk Balti liigaga. Ainult et play-off'iga tuleks midagi ette võtta. Vahepeal talvel polnud meil kuu aega ühtegi mängu ning nüüd on järjest. Eesmärk oli mõlemas sarjas hästi esineda. Nüüd saime teada, mida see tähendab."

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee