Antoine Griezmann.Foto: DYLAN MARTINEZ
26. aprill 2018, 23:59

Euroopa liiga: Arsenal mängis poolfinaali avakohtumises edu maha, Atleticole ülimagus värav

Jalgpalli Euroopa liigas peeti poolfinaalide avakohtumised. Londoni Arsenal viigistas koduväljakul 1:1 Madridi Atleticoga.

Atletico mängis sisuliselt kogu kohtumise vähemuses, sest äärekaitsja Sime Vrsaljko teenis 10 minutiga kaks kollast kaarti. Arsenali viis 61. minutil juhtima Alexandre Lacazette. Ülimagusa viigivärava lõi Atletico kasuks Antoine Griezmann, kes mängis 82. minutil üle nii Arsenali kaitseliini kui ka väravavahi David Ospina.

Marseille Olympique oli kodus 2:0 üle Salzburgi Red Bullist. 15. minutil tegi skoori Florian Thauvin ja 63. minutil Clinton N'Jie. Kameruni ründaja sekkus vahetusest platsile vaid kolm minutit enne värava löömist.

Korduskohtumised peetakse 3. mail vastavalt Madridis ja Salzburgis.