Kõmu

Seksiskandaal Venemaal: treener tegi 17aastasele õpilasele korduvalt lähenemiskatseid (38)

Ohtuleht.ee, 27. aprill 2018, 20:27
Anna Moissejeva. vk.com
Venemaa laskesuusatamist tabas seksiskandaal, mis võttis selle keskmesse sattunud treenerilt Sergei Tutminilt töökoha.

Nimelt saatis tema 17aastane õpilane Anna Moissejeva Moskva oblasti spordi- ja kehakultuuriministrile kirja, kus süüdistas Tutmini korduvates seksuaalse lähenemise katsetes, kirjutas ajaleht Sport-Ekspress.

"Septembris Saranskis peetud Venemaa meistrivõistlustel tegi treener Sergei Tutmin ettepaneku astuda intiimvahekorda. Niisuguseid ettepanekuid tuli korduvalt. Vastutasuks lubas treener tulemusest sõltumatult kohta võistkonnas, parimaid suuski ja sihikut, head palka...

Pärast Saranskit jätkas Tutmin siivutute ettepanekute tegemist. Ta püüdis mind ka šantažeerida. See kordus oktoobris, novembris, jaanuaris ja märtsis. Olemas on kaks helisalvestust. Palun olukord lahendada, sest mul pole niisugustes tingimustes võimalik treenida," kirjutas Moissejeva.

Moskva oblasti olümpiaettevalmistuskeskuse vanemtreener Tutmin teatas meediale vaid, et tegemist on hästi planeeritud provokatsiooniga. See teda ei aidanud, mees sai kiirelt kõigist laskesuusatamisega seotud ametitest hundipassi.

Moissejeva ütles Sport-Ekspressile antud intervjuus, et Tutmini lähenemiskatsetest on rääkinud ka teised tüdrukud.

38 KOMMENTAARI

r
Room 29. aprill 2018, 09:56
Võrdleks tänast Venemaad nõukaajaga. Tol ajal kasutati nt sportvõimlejate juures rasedustesti. Enne tährsaid võistlusi pandi tüdrukud 14-15-16 käima peale. Kui oma poissi polnud, tegi mõni treener selle olulise liigutuse ära. ilmselt igatseb see treener vanu aegu tagasi.
j
JuSS 28. aprill 2018, 15:43
Meil võib igaüks seksida juba alates 14-aastaseks saamisest. Ja 17-aastasega seksimine pole enam mingi kuritegu. Eeldusel muidugi, et temake ise seda ...
(loe edasi)
Loe kõiki (38)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee