Anett Kontaveit sammub Stuttgartis võidult võidule.Foto: AFP/Scanpix
28. aprill 2018, 10:24

VIDEO | Tipphetked: vägev võit, mis viis Eesti parima tennisisti poolfinaali

Tennise Eesti esireket Anett Kontaveit alistas Stuttgartis peetava turniiri veerandfinaalis venelanna Anastassia Pavljutšenkova 7:5, 6:7, 6:4 ja jõudis nelja parema hulka.

"Terve mäng oli väga tasavägine ja üritasin iga hinna eest võidelda. Mul on lihtsalt väga hea meel, et ma poolfinaali jõudsin,“ sõnas Kontaveit mängujärgses väljakuintervjuus.

Et Stuttgarti turniiri võitja sõidab koju uhiuue Porschega, küsiti ka eestlannalt, milliseks peab ta oma šansse sportauto võtmed endale saada. "Praeguses faasis on juba kõik võimalik," vastas Kontaveit.

Mullu oli Kontaveit jõudnud samal turniiril veerandfinaali, kus ta kaotas Maria Šarapovale. Tänases poolfinaalis astub Kontaveil kell 19.30 vastu Karolina Pliškovale (Tšehhi), kes sai eile jagu Jelena Ostapenkost.