Kristian Kullamäe. Foto: Martin Ahven
28. aprill 2018, 16:57

VARBAD VETTE! Kullamäe pääses Euroliiga klubi vastu platsile

Tänavu Eesti korvpallikoondises debüteerinud Kristian Kullamäe sai eile õhtul mõned minutid mängida Euroliiga klubi Bambergi vastu. Tema leivaisa Öttingeri Rockets kaotas mängu 80:85. Avaveerandi ühe punktiga kaotanud Rocketsile sai saatuslikuks teine veerandaeg, mis kaotati koguni 8:26. Suurest kaotuseisust ei suudetud välja rabeleda, kuigi teine poolaeg kuulus neile 49:35.Eestlane viibis väljakul kolm minutit, kuid ei suutnud selle aja jooksul punktiarvet avada. Ainus teele saadetud kauvise ei tabanud. Protokolli märgiti Kullamäele veel üks lauapall ning üks resultatiivne sööt. Rockets hoiab 7 võidu ning 25 kaotusega 18 meeskonna seas 16. kohta. Bambergi (20-12) leiab kuuendalt tabelirealt.