Rapla fännid võivad taas rõõmustada! Foto: Stanislav Moshkov
29. aprill 2018, 19:49

Rapla küttis otsustavas lahingus Kalevile sauna ning jõudis raskest seisust ikkagi poolfinaali (1)

Koduses korvpalli meistriliigas selgus viimane poolfinalist. Rapla alistas kodusaalis 90:66 Tallinna Kalev/TLÜ ning võitis seeria 0:2 kaotusseisust 3:2.

Võõrustajad surusid kohe esimestest minutitest oma tahtmist peale ning võitsid avaveerandi 24:15. Poolajaks kasvatati edu juba 16 punktile. Kalevil õnnestus viimaseks neljandikuks vahe veel 11-le saada, kuid enamaks jaksu polnud. Rapla ei halastanud ning kindlustas koha poolfinaalis.

Pidurdamatus hoos oli võitjate poolelt üleplatsimehena 31 puntki toonud Nolan Cressler. Kalevi poolt oli parim Kayel Locke 19 silmaga.

Kogu seeria pakkus siiski korralikult intriigi. Kaks esimest mängu kuulusid Kalevile ning kolmandas kohtumises oldi suurüllatusele lähedal. Rapla sai aga mängu kodusaalis kahe punktiga kätte.

Järgmised kaks mängu kuulusid neile juba kindlalt. Reedel võideti Kalevit nende kodusaalis koguni 30 silmaga ning täna oli ülekaal samuti veenev.

Poolfinaalis läheb Rapla kokku Tartuga. Seeria esimene kohtumine peetakse tuleval kolmapäeval.