Fellaini tõi Unitedile võidu. Foto: CARL RECINE
29. aprill 2018, 20:35

VIDEO | Manchester United alistas üleminuti väravast Arsenali

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United põnevuslahingus koduväljakul 2:1 Arsenali. Otsustav värav löödi lisaminutitel.

Punased Kuradid pääsesid 16. minutil juhtima, täpne oli Paul Pogba. Arsenal sai mängu tagasi teise poolaja hakul, viigivärava lõi 51. minutil Henrikh Mkhitaryan. Kodupubliku rõõmuks aga asjad nõnda ei jäänud: esimesel üleminutil suunas palli peaga väravasse vahetusest sekkunud Marouane Fellaini.

Unitedile oli see viie viigi ja kuue kaotuse kõrvale 24. võiduks. 77 punktiga hoitakse tabelis teist kohta. Arsenal on 57 silmaga kuues.

Päeva esimeses mängus ei halastanud meistritiitli kindlustanud Manchester City West Hamile, kellest saadi võõral väljakul jagu 4:1.