TEERULL! Kalev/Cramo sõitis Pärnust 57 punktiga üle (4)

Toimetas Mart Treial, 1. mai 2018, 20:56
Martin Dorbek võib täna nii endale kui ka meeskonnakaaslastele aplodeerida, sest Pärnu pandi korralikult paika.  Martin Ahven
Eesti korvpallimeistrivõistluste poolfinaalid algasid BC Kalev/Cramo jõudemonstratsiooniga.

Tiitlikaitsja ja suursoosik sõitis Kalevi spordihallis Pärnust üle numbritega 105:48. Pärnu jaksas Kaleviga sammu pidada 15 minuti, seejärel läks kodumeeskond oma teed. Poolaeg Kalevile 50:35.

Kolmandal ja neljandal veerandil lagunes suvepealinlaste rünnak täielikult. Veerandajad kaotati vastavalt 9:28 ja 4:27. Kahekohalise punktisummani jõudis pärnakaist vaid Siim-Markus Post, kes viskas 15 silma.

Üleplatsimeestena tõid Janari Jõesaar ja Thomas van der Mars Kalevile 23 punkti. Jõesaare tabavus: kahesed 7/9 (77%), kolmesed 75% (3/4). Van der Marsi tabavus: kahesed 10/12 (83%), vabavisked 3/3 (100%).

Pärnu pidi täna läbi ajama Saimon Sutita.