NII SEE JUHTUS | Sport 02.05: Liverpool mängib 11aastase vahe järel Meistrite liiga finaalis!

Ohtuleht.ee, 2. mai 2018, 23:48
Sadio Mane tähistab Liverpooli 1:0 väravat. Reuters/Scanpix
Maikuu sai eile tormilise alguse ning tänane päev ei tõmba tuure vähemaks. Õhtul panevad koduse korvpalliliiga teises poolfinaalmängus rinnad vastamisi Tartu ja Rapla meeskonnad ning veidi hiljem selgitavad Roma ja Liverpool jalgpalli Meistrite liigas teise finalisti. Need ja kõik muud põnevad spordiuudised Õhtulehe päevaülevaates!

23:51
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile joone alla. Hüva ööd ja kohtume juba hommikul!

23:30

KAS TÕESTI TULEB? Nainggolan lööb 86. minutil veel ühe tagasi, Roma 3:2 ees, aga lisaaja toob 5:2 võit.

23:26

KLAVAN PLATSIL! Eestlane vahetab 83. minutil välja ründaja Sadio Mane, et tagalat veelgi kindlustada.

22:55

ROMA VIIGISTAB! Džeko tegutseb trahvikastis oskuslikult ja toob 52. minutil tabloole 2:2 viigi. Lisaajaks on vaja veel kolme.

22:33

POOLAEG! Liverpool juhib 45 minuti järel 2:1 ja kokkuvõttes 7:3. Romal on 45 minutit aega, et lüüa vähemalt neli väravat, millega kaasneks lisaaeg. Pigem võimatu missioon.

22:18

Wijnaldumi 2:1 värav:

22:14

25. min: JÄLLE LIVERPOOL! Džeko lööb Liverpooli nurgalöögi järel palli õnnetult omavärava poole tagasi ning Wijnaldum saab mõnelt meetrilt peaga võrku suunata. 2:1 Liverpoolile, Roma vajab taas nelja väravat.

22:06

22:04

Milneri õnnetu omavärav:

22:02

ÜKS TAGASI! Lovren üritab palli oma trahvikastist minema uhada, kuid lööb vastu Milnerit, kelle näost põrkab pall väravasse. 1:1. Roma vajab veel kolme.

Roma fännid. (AFP/Scanpix)
21:56

OLEMAS! Nainggolan teeb ebareaalse valesöödu ja Sadio Mane realiseerib 9. minutil kiirrünnaku ära. Liverpool 1:0 ees, kokkuvõttes 6:2. Roma vajab nüüd finaalipääsuks nelja väravat.

21:49
VÕRKPALL

21:47

AS Roma - Liverpool poolfinaali teine vaatus algas! Liverpool juhib avamängu järel 5:2, mis tähendab, et Roma vajab kodus vähemalt 3:0 võitu. Neile sobib ka 4:1.

20:33

Liverpooli algkoosseis, Klavan oodatult pingil.

Roma algkoosseis:

20:31

AS Romale pole tänavu Meistrite liigas kodus veel ühtki väravat löödud!

20:29
VÕRKPALL

Tartu võidab kolmanda geimi 25:17 ning kogu mängu seega 3:0. Seeria teine mäng peetakse reedel Tartus.

20:24
VÕRKPALL

20:12 Tartule, tundub et avamäng on otsustatud.

20:21
VÕRKPALL

Sedore leiab Saaremaa kolmesest blokist augu üles ja Tartu peal 16:10.

20:20

Nõmme Kalju võidab Vlasii Sinjavski 37. minuti väravast Flora vastu Lillekülas avapoolaja 1:0. Terve poolaja lõikes omas Flora rohkem häid šansse, kuid Vitali Telešit veel üle ei suudetud mängida.

20:16
VÕRKPALL

Tali võttis välja isegi Tuschi ning saatis Eerma tema asemel. 11:8 Tartu peal.

20:13
VÕRKPALL

Tartu peal 8:4. Kaibald on leidnud endas kindluse ning Stockton jätkab endiselt hirmuäratavas hoos.

20:03
VÕRKPALL

Kes muu kui Stockton lõpetab teise geimi. 25:22 Tartule!

20:01
VÕRKPALL

Tartul on kasutada teine geimpall, 24:21.

20:01
LASKESUUSATAMINE

19:58
VÕRKPALL

Kaibald paneb üksi Halanda kinni ja Tartu peal 22:17.

19:58

19:55
VÕRKPALL

Sedore serviäss viib Tartu ette 18:14 ning Urmas Tali võtab aja maha.

19:53
VÕRKPALL

Curtis Stocktoni vedamisel on Tartu peal 16:13.

19:48

19:47
VÕRKPALL

Naabri rünnak, Järve serviseeria ja Stocktoni ründelöögid on Tartu 10:9 ette viinud.

19:44
VÕRKPALL

Algedu sisse saanud Saaremaa läheb esimesele mõtlemisajale 8:4 eduseisus.

19:40
VÕRKPALL

Teise geimi alguses tõi Urmas Tali platsile Hindrek Pulga ning Saaremaa on 4:1 peal ning Andrei Ojamets võtab aja maha.

19:35
VÕRKPALL

Tartu võidab avageimi 31:29, otsustavaks sai lõpuks Kaibaldi äss (Halanda ei saanud planeerivale servile käsi alla) ja Stocktoni löök, mis kukkus blokitripsust Saaremaa poolele.

VÕRKPALL

Seisul 23:24 tõi Urmas Tali Hindrek Pulki servima ja kohe serviäss! Ka mehe järgmine serv oli hirmkõva, kuid Põlluäärele vilistati soe pall. 25:24 Tartul teine geimpall.

19:27

19:23
VÕRKPALL

Hukel servib endiselt ja Andrei Ojamets võtab 20:19 eduseisu aja maha!

19:20
VÕRKPALL

Tartu oli peal 20:13, kui Matej Hukeli serviseeria tõi Saaremaa natukene mängu tagasi, 16:20.

19:16
VÕRKPALL

Tartu on peal 19:11. Uskumatu, mis siin saalis toimub. Saaremaa mehed eksivad väga lihtsate kohtade pealt.

19:13

19:10
VÕRKPALL

Urmas Tali võttis seisul 4:10 aja maha ning pärast seda on saarlased ennast veidi leidnud. 11:7 Tartu jätkuvalt peal.

19:10
VÕRKPALL

Urmas Tali võttis seisul 4:10 aja maha ning pärast seda on saarlased ennast leidnud. 7:10 Tartu peal.

19:06
VÕRKPALL

Tartu on Saaremaa kodusaalis võtnud mänguohjad enda kätte ning hea blokiga sulustanud Siim Põlluääre esimesed löögid. Tartu peal 8:4. Saaremaa on enda neljast punktist ainult ühe ise teeninud.

19:06

19:00
VÕRKPALL

Saaremaa koosseis: Tusch, Hukel, Tanila, Tamme, Halanda, Põlluäär ja liberona Johan Vahter

Tartu koosseis: Järv, Naaber, Kaibald, Sedore, Kivisild, Stockton ja liberona Rait Rikberg

18:50
VÕRKPALL

Kuressaare spordihallis pannakse pall täna mängu võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalseerias, kus vastamisi lähevad Saaremaa ja Tartu.

Tänavu on meeskonnad teineteisega mänginud kolmel korral ning siiamaani on Saaremaa väljunud igast kohtumisest 3:2 võitjana, seega tõotab tulla põnev võrkpallilahing!