Sadio Mane tähistab Liverpooli 1:0 väravat.Foto: Reuters/Scanpix
2. mai 2018, 23:48

NII SEE JUHTUS | Sport 02.05: Liverpool mängib 11aastase vahe järel Meistrite liiga finaalis!

Maikuu sai eile tormilise alguse ning tänane päev ei tõmba tuure vähemaks. Õhtul panevad koduse korvpalliliiga teises poolfinaalmängus rinnad vastamisi Tartu ja Rapla meeskonnad ning veidi hiljem selgitavad Roma ja Liverpool jalgpalli Meistrite liigas teise finalisti. Need ja kõik muud põnevad spordiuudised Õhtulehe päevaülevaates!
23:51
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile joone alla. Hüva ööd ja kohtume juba hommikul!

23:30

KAS TÕESTI TULEB? Nainggolan lööb 86. minutil veel ühe tagasi, Roma 3:2 ees, aga lisaaja toob 5:2 võit.

23:26

KLAVAN PLATSIL! Eestlane vahetab 83. minutil välja ründaja Sadio Mane, et tagalat veelgi kindlustada.

22:55

ROMA VIIGISTAB! Džeko tegutseb trahvikastis oskuslikult ja toob 52. minutil tabloole 2:2 viigi. Lisaajaks on vaja veel kolme.

22:33

POOLAEG! Liverpool juhib 45 minuti järel 2:1 ja kokkuvõttes 7:3. Romal on 45 minutit aega, et lüüa vähemalt neli väravat, millega kaasneks lisaaeg. Pigem võimatu missioon.

22:18

Wijnaldumi 2:1 värav:

22:14

25. min: JÄLLE LIVERPOOL! Džeko lööb Liverpooli nurgalöögi järel palli õnnetult omavärava poole tagasi ning Wijnaldum saab mõnelt meetrilt peaga võrku suunata. 2:1 Liverpoolile, Roma vajab taas nelja väravat.

22:06

22:04

Milneri õnnetu omavärav:

22:02

ÜKS TAGASI! Lovren üritab palli oma trahvikastist minema uhada, kuid lööb vastu Milnerit, kelle näost põrkab pall väravasse. 1:1. Roma vajab veel kolme.

Roma fännid. (AFP/Scanpix)
21:56

OLEMAS! Nainggolan teeb ebareaalse valesöödu ja Sadio Mane realiseerib 9. minutil kiirrünnaku ära. Liverpool 1:0 ees, kokkuvõttes 6:2. Roma vajab nüüd finaalipääsuks nelja väravat.

21:49
VÕRKPALL

21:47

AS Roma - Liverpool poolfinaali teine vaatus algas! Liverpool juhib avamängu järel 5:2, mis tähendab, et Roma vajab kodus vähemalt 3:0 võitu. Neile sobib ka 4:1.