Sander Postist sai hiljuti Viljandi Tuleviku peatreener. Foto: TEET MALSROOS
2. mai 2018, 21:02

VIDEO | Viljandi Tulevik nopib treenerivahetuse järel usinalt võite (2)

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 12. voorus teenis väärt võidu Viljandi Tulevik, kes alistas võõrsil 2:1 Tallinna Kalevi.

Hiljuti peatreenerit vahetanud (Marko Kristalit asendas Sander Post, kes vajadusel ka platsil käib) Tulevik jäi küll 52. minutil 0:1 taha (Hidetoshi Wakui), ent Lauri Eluri ja Illimar Loigi väravad tagasid viljandlastele teise järjestikuse võidu.

Muide, mängiv peatreener Post oli see, kes avaväravale resultatiivse söödu andis. Treenerivahetuse järel on Viljandi võitnud kolmest mängust kaks ehk teeninud juba rohkem punkte kui Kristali ajal kaheksa matšiga.

Endiselt võiduta Pärnu Vaprus teenis samal ajal kodumurul hooaja neljanda punkti, kui tegi Paidega 1:1 viigi. Martin Kase viis 58. minutil nurgalöögi järel peaga Paide juhtima, kuid Pärnu selle hooaja suurim väravakütt Tõnis Vihmoja viigistas juba seitse minutit hiljem.

Mängu üks vaieldamatuid kangelasi on Pärnu väravavaht Richard Aland, kes tegi ridamisi häid tõrjeid.

Samad meeskonnad mängisid viiki (2:2) ka märtsikuus Paides.