Liverpooli legend kritiseeris Klopi otsust Klavan viimasteks minutiteks mängu tuua (10)

LISA KOMMENTAAR

Õige märkus4. mai 2018, 08:38
Kaks viimast väravat olid otseselt Klavani süü.
Esimene kord lõi ta palli ees põnnama ja keeras selja nagu naine, teine kord mängis trahvikastis käega.
Golden chain4. mai 2018, 07:56
Inglismaa n.ö punditid eesotsas Mark Lawrensoniga on...Jürtod.
Nõus3. mai 2018, 22:14
Liverpool pole selline sats, kes suudaks kaitsest teha betoonseina nagu itaallased seda teda oskavad. Pane sinna palju kaitsjaid tahes.
Tõnu3. mai 2018, 22:29
Jutt jumala õige. Liverpooli kõige efektiivsem kaitse on pallivaldamine, mis söödutäpsuse toel viib sagedase ründesurveni ehk siis vana hea "parim kaitse on rünnak" ja seda isegi 5:0 eduseisus.
123453. mai 2018, 21:13
Huvitav, iga tont teab, kuidas õigem oleks. Millal see Mark Lawrenson on treenerina oma klubi Meistrite Liiga finaali tüürinud, et teab täpselt, kuidas peab?
juhm3. mai 2018, 19:59
Ja-jah, nagu Klopil oleks neil terveid ja vormis poolkaitsjaid jalaga segada.
Tõnu3. mai 2018, 19:53
Selle seisukohaga peab kahjuks nõustuma, et olukord ründaja asendub keskkaitsjaga ehk sisuliselt mänguformatsiooni muutus viimasel veerandtunnil pole Liverpoolil kevadel tegelikult õnnestunud. Eile polnud kaugeltki esimene kohtumine kus kaitse seetõttu ainult kannatas. Loogilisem viis Klavan värskena sisse tuua olnuks väsinud Lovren lihtsalt Klavaniga asendada.
jamal3. mai 2018, 20:53
just sellepärast ongi klubidel ja koondistel peatreener.
õnneks ei ole neil meiesuguste-ja endiste klubilegendide arvamusest sooja ega külma.
klavanile minupoolt viis pluss ja äge mäng oli.
Tõnu3. mai 2018, 21:47
Ma ei kahtle, et kolme keskkaitsjaga ehk keskpoolikuga, nagu Klopp ise armastab öelda, tegevus on treeningutel samuti läbi töötatud. Möönan lihtsalt, et mitmetes äsjastes kohtumistes pole väsinud meestega sellele kaitsestiilile üleminek loodetud edu toonud (loe: on paraku andnud tagasilöögi arvatavalt rollide mõninga ebamäärastumise tõttu). Isiklikult ei pidanud heaks ideeks veel Kariusele antud käsku mängida pikka palli ette. See langes eile umbes 10 juhul 10-st kohe Roma mängijate saagiks ning pani Liverpooli meeskonna uuesti kohe surve alla.