LeBron James.Foto: Frank Gunn
4. mai 2018, 11:17

VIDEOD | JÄLLE! Võimsas hoos LeBron viis Cavaliersi võiduni

Korvpalliliigas NBAs tundsid möödunud ööl võidurõõmu Boston Celtics ja Cleveland Cavaliers, kes läksid mõlemad oma konverentsi poolfinaalseeriaid 2:0 juhtima.

Kuigi Celtics oli teise veerandaja keskel lausa 22punktilises kaotusseisus, suudeti koduväljakul siiski Philadelphia tulemusega 108:103 alistada. Kodutiimi suurim korvikütt oli Jayson Tatum, kes tõi meeskonna kasuks 21 punkti. Külaliste säravaim oli JJ Redick 23 silmaga. Kolmas mäng pallitakse laupäeval.

Cavaliers külastas Kanadat, kus saadi Toronto Raptorsist jagu 128:110. Suurepärases hoos oli taas LeBron James, kelle saldoks jäi 43 punkti, 14 resultatiivset söötu (tema isiklik play-offide rekord) ning kaheksa lauapalli.

Poolajaks juhtis küll Raptors 63:61, kuid kolmanda veerandaja lõpuks oli Cavaliers 11punktilises eduseisus ning viimasel veerandil suurendati edu veelgi.