Laadin videot...
1
foto

Kui kiired oleks Eesti suurimad jalg- ja korvpallistaarid ralliauto roolis? Raske öelda, kuid Õhtuleht üritab "Coolbeti Täheralli" abil selgusele jõuda. Spordisaadete "Kolmas poolaeg" ja "Viies veerandaeg" külalised istuvad edaspidi rallitooli ning läbivad konsoolimängus Ott Tänaku mulluse Fordiga ühe kiiruskatse kuulsalt Soome rallilt.

Õhtuleht peab tabelit ning nii selgub vastus ülitähtsale küsimusele - kes on kõige kärmem? "Coolbeti Täheralli" kiireim saab hooaja lõpus uhke karika ning eriti vahva üllatusauhinna.

Seekord astus rooli saate "Kolmas poolaeg" külaline, armastatud spordikommentaator Kalev Kruus, kes proovikatsel kõige kindlamat sõitu ei näidanud, kuid lõpuks suutis siiski üsna soliidse aja välja sõita. 

"Olgem ausad, ma päriselus sõidaks sama kiiruskatse jalgrattaga ka kiiremini läbi," sõnas Kruus.  

Edetabel (Stanislav Moškov)

Jaga artiklit

8 kommentaari

F
faneerija  /   21:00, 4. mai 2018
Ma tõesti ei saa aru, kas saate tegijad on nii rumalad, et ei anna sõitjale võimalust kapotivaadet kasutada. Sealt on selgelt parem autot juhtida, sest reageerimine on vahetu. Ja Dirt Rally oleks pidanud olema, sest see WRC7, mis praegu on, see on puhas arkaad, kuid DR on simulatsioonile lähemal ning seal on Soome samuti olemas. Kurat ausalt, te teete oma saadet, aga tehke siis korralikult, sest praegu ei saa need sõitjad mingit elamust.
M
Muki  /   20:21, 4. mai 2018
Ise ei ole ka g29 rooli ps4 peal seadesse saanud. Ei dirti ega wrc7. Sirgete peal kõige keerulisem sõita. Ainult gran turismos töötab ilma seadistamata kohe ilusti.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis